Výrobky+
O společnosti Isola+
Media banka+
Aktuálně+

Silné argumenty,
snadná volba

Isola Powertekk je střešní krytina od firmy Isola, která spojuje vlastnosti silné oceli s nízkou hmotností. Tašky Powertekk můžete pokládat na střechy se sklonem už od 8 stupňů a budete mít jistotu extrémně pevné a krásné střechy.

Velký výběr barev, tvarů a povrchů. Vybírat můžete mezi variantami Exclusive, Nordic a Plano. Díky nízké hmotnosti plechových tašek je krytina Powertekk vhodná pro střechy, které nejsou navrženy tak, aby unesly velkou váhu střešních tašek nebo jiných těžkých střešních krytin.

Stabilní lesk a barva díky SD kvalitě práškové barvy

Nová prášková barva SD kvality je založena na extrémně odolné polyesterové pryskyřici. To zajišťuje trvale krásný vzhled a pevný povrch.

Extrémně stabilní střešní krytina

Plechové střešní tašky Powertekk vyrobené z vysoce kvalitní pevné oceli jsou pevné a bez problémů vydrží i extrémně vysoké zatížení sněhem.

Klasická i moderní

Vyberte si z mnoha barev a 3 variant: Exkluzivní a skandinávský vzhled velmi podobný klasické tašce a moderní Plano v plochém provedení.

Odolná proti bouři

Isola vyrábí střešní krytiny pro drsné povětrnostní podmínky, které jsou absolutně odolné proti bouřkám.

Nízká hmotnost

Díky nízké hmotnosti jsou plechové jsou střešní tašky Powertekk vhodné pro novostavby i rekonstrukce. Exclusive a Nordic lze pokládat na střechy se sklonem od 8° do 90°.
Powertekk Exclusive v sobě spojuje pevnost a krásný vzhled.

Powertekk Exclusive je dostupný ve dvou variantách: s matným a lesklým povrchem. Široký sortiment příslušenství se vyrábí ve stejné kvalitě a se stejným povrchech v SD kvalitě jako střešní tašky. Pokud by izolace v konstrukci střechy nebyla dostatečná, je k dispozici Powertekk Silence s integrovanou zvukovou izolací.

 

Exkluziv lesklý

Černá

Antracitová

Vínová červená

Zelená

Exclusive matný

Hnědá

Antracitová

Černá

Terracotta

 

 

 

Powertekk Nordic, klasická skandinávská krytina s rustikálním povrchem.

Powertekk Nordic se vyrábí s povrchem z barvené drceného kamene ve 4 různých barevných variantách. Tašky Powertekk Nordic se všemi doplňky se vyrábí se stejným povrchem a vytváří krásnou a jednotnou střechu.

 

Černá

Šedá struktura

Rustikální

Hnědá

 

Powertekk Plano zaujme jasnými liniemi v moderním plochém vzhledu.

S krytinou Powertekk Plano získáte krytinu plochého a moderního tvaru . S tloušťkou oceli 0,7 mm a hmotností pouhých 5,9 kg/m2 je Powertekk Plano ideální pro rekonstrukce starých střech. Tašky Plano jsou k dispozici ve 3 různých matných barvách.

Antracitová

Černá

Kamenná šedá